5) Kroužky‎ > ‎2012/13‎ > ‎

Činnost šachového kroužku

přidáno: 12. 12. 2012 0:39, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 18. 3. 2014 11:51 uživatelem Eva Rusová ]

Šachový kroužek existuje při škole už řadu let.
V letošním školním roce ho navštěvuje 12 žáků - od 1.-9.třídy. Jsou to: Tomáš FLÉGL, Pavel KOTEK a Michal ŽILKA (všichni z 1.A), Ondřej TALÁB ze 2.A, Marek KUHN a Martin TALÁB oba ze 4.A, Zdeněk HOLMAN a Tomáš TALÁB oba z 6.A, Jan BRAUN z 8.A a Dagmar KUDOVÁ, Adam ŠKODA a Jiří ŠKODA (všichni z 9.A).
Už v září se žáci zúčastnili přeboru školy (odkaz), v měsíci říjnu sehráli přebor kroužku v pěšcové bitvě:

Začátkem prosince se část dětí z kroužku zúčastnila okresního přeboru škol, který pořádala naše škola. A že byli úspěšní se můžete dočíst zde.

A teď právě dohráli další přebor a to v bleskové hře na diktát, kdy na každý tah měli hráči jen 5 s. Turnaj dopadl následovně:

Do konce školního roku je čeká ještě spousta partií a i turnajů, kterých se zúčastní.