5) Kroužky‎ > ‎2011/12‎ > ‎Šachy‎ > ‎

2005

15.prosince 2005 se družstvo tohoto kroužku ve složení: Dadok Michal(9.A), Malinský Petr(8.A), Dadok Daniel (8.A) a Hemr Jaroslav(8.A) zúčastnilo okresního přeboru 4-členných družstev v šachu, které se konalo ve Vrchlabí. Soupeřem jim byly celkem 4 školy z našeho okresu (viz konečná tabulka). Po tuhých bojích na šachovnicích naše družstvo obsadilo celkem s přehledem 1.místo a jako jediné si vybojovalo právo postupu do krajského kola, které se uskuteční v lednu či únoru roku 2006. Zde jsou veškeré výsledky a fotografie:

OKRESNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV ŽÁKŮ ZŠ
Los JMÉNO 1 2 3 4 5 Body Poř.
1 Gymnázium   4 1 4 1,5 10,5 2.
ÚPICE  
2 Gymnázium 0   0 0 1,5 1,5 5.
HOSTINNÉ "A"  
3 Základní škola 3 4   2,5 3 12,5 1.
POŘÍČÍ  
4 Základní škola 0 4 1,5   2 7,5 4.
HORNÍ BRANNÁ  
5 Gymnázium 2,5 2,5 1 2   8 3.
HOSTINNÉ "B"  

 

Šach ZŠ Poříčí 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo CELKEM
ZŠ Horní Branná GYM Hostinné "B" GYM Úpice GYM Hostinné "A"
1. DADOK Michal Šimůnek 1 Ulman 1 Stoklasa 1 Růžička 1 4 b.
2. MALINSKÝ Petr Kobrle 0,5 Krempaský 1 Romančáková 1 Trejbal 1 3,5 b.
3. DADOK Daniel Paulů 1 Stránský 1 Jadrný 1 Dymák 1 4 b.
4. HEMR Jaroslav Jon 0 Čejka 0 Vojtěch 0 Mikolášek 1 1 b.
    2,5  :  1,5 3    :    1 3    :    1 4    :    0  

 



9.dubna 2005 se žáci šachového kroužku zúčastnili Velké ceny o Krakonošův pohár v Lánově. Jak dopadli - viz výsledky:


Por. St.c. Jméno Rtg FED Klub Body BHm.
1 1 Marečková Martina 1702 CZE Panda Rychnov n. K. 24˝
2 9 Vaněk Tomáš 1339 CZE RMSK Hlušice 6 20˝
3 2 Rychna Lukáš 1682 CZE ŠK AD Jičín 22
4 7 Šrejber Michal 1398 CZE Jiskra Jaroměř 19˝
5 12 Vaníček Lukáš 1250 CZE RMSK Hlušice 5 18
6 8 Kracík Tomáš 1378 CZE DDM Třebechovice 5 16
7 6 Dvořák David 1402 CZE Sokol Hradec Králové 20
8 5 Kalecký Karel 1411 CZE Panda Rychnov n K. 17˝
9 20 Patrná Vendula 1250 CZE DDM Týníště n L.. 16˝
10 3 Makharadze Levan 1487 CZE Jiskra Jaroměř 4 22
11 11 Kohout Martin 1250 CZE RMSK Hlušice 4 22
12 10 Kalenský Jakub 1329 CZE DDM Vrchlabí 4 19˝
13 13 Prokopová Jiřina 1250 CZE Klicperova N.B. 4 19
14 14 Souček Jakub 1250 CZE Jiskra Hořice 4 18˝
15 16 Zívr Martin 1100 CZE Lázně Bělohrad 4 18
16 27 Zahradník Tomáš 1100 CZE Panda Rychnov n K. 4 18
17 17 Eibl Milan 1250 CZE Klicperova N.B. 4 17
18 24 Fišer Jan 1100 CZE ŠK AD Jičín 4 14˝
19 4 Šafařík Jakub 1461 CZE Jiskra Hořice 19˝
20 40 Hejcman Marek 1100 CZE Slovan Broumov 19
21 19 Skála Lukáš 1100 CZE DDM Vrchlabí 19
22 15 Rigo Vít 1250 CZE DDM Vrchlabí 18
23 21 Tázlar Petr 1250 CZE Jiskra Hořice 17˝
24 18 Foubíková Lada 1100 CZE DDM Vrchlabí 16˝
25 41 Číža Vojtěch 1100 CZE Slovan Broumov 14
26 22 Zvonař Roman 1250 CZE Jiskra Jaroměř 3 18
27 26 Ulman Tomáš 1100 CZE DDM T. Hostinné 3 17
28 36 Malinská Helena 1000 CZE ZŠ Poříčí 3 17
29 23 Drábek Josef 1100 CZE Klicperova N.B. 3 16
30 42 Hofman Tomáš 1100 CZE Slovan Broumov 3 15˝
31 30 Žďárský Martin 1100 CZE RMSK Hlušice 3 14˝
32 28 Šanca Stanislav 1100 CZE ŠK AD Jičín 3 13˝
33 38 Mesner Jiří 1000 CZE Lázně Bělohrad 20
34 39 Žiga Vít 1000 CZE Lázně Bělohrad 18
35 29 Šedivá Kamila 1100 CZE Klicperova N.B. 17˝
36 37 Malinský Petr 1000 CZE ZŠ Poříčí 15˝
37 35 Landfeld Pavel 1000 CZE ZŠ Poříčí 2 17
38 25 Mochaňová Jana 1100 CZE RMSK Hlušice 2 14
39 32 Dadok Michal 1000 CZE ZŠ Poříčí 2 13˝
40 33 Frýdová Nikola 1000 CZE RMSK Hlušice 15˝
41 34 Knap Pavel 1000 CZE Lázně Bělohrad 1 12
42 31 Dadok Daniel 1000 CZE ZŠ Poříčí 0 14