Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Basketbal - okresní kolo

přidáno: 3. 11. 2017 1:22, autor: Web Master

Poslední říjnový den proběhlo na ZŠ V Domcích okresní kolo v basketbale pro žáky 8. - 9. tříd. Na turnaj jsme odjížděli s cílem dostat se „na bednu“. První utkání se nám povedlo, porazili jsme Mládežnickou vysoko 24:11. Pak nás čekal zřejmě klíčový zápas o třetí místo. Bohužel jsme nestačili na domácí borce a po slabším výkonu jsme jim podlehli o tři body (18:21). Teď už jsme mohli pouze překvapit 😊 Chlapcům z gymnázia jsme byli více než rovnocenným soupeřem, ale .... Nepřízeň jednoho pána a s tím spojená porážka od chlapců z gymnázia (15:21) mě mrzí ještě dnes Na závěr jsme nastoupili proti herně (i když ne celkově) nejlepšímu družstvu z R. Frimla. Zklamání kluků z předchozího utkání bylo znát, do koše nám to nepadalo ani z vyložených pozic, a tak jsme odešli poraženi o 9 bodů (5:14). Konečné  4. místo musíme brát, první čtyřka byla hodně vyrovnaná. Klukům moc děkuji za vzornou reprezentaci školy. Byli jste dobří !!!!

Karel Šiling

Galerie fotek