Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Běžci postoupili do kraje!!!

přidáno: 9. 10. 2018 14:29, autor: Web Master

V úterý 2. října se na Paradráze v Trutnově konalo okresní kolo v přespolním běhu. Naše škola měla zastoupení v III. kategorii dívek a chlapců, obě kategorie běžely 1 500 m. Jak na tom naši žáci jsou a kdo by nás mohl reprezentovat ukázalo učitelům jedno zářijové páteční dopolední sportování na atletickém stadionu v Trutnově. Do konečné nominace chlapců se vešli Aleš Kábrt, Ondra Taláb, Matyáš Kopecký, Robin Duchek, Honza Zahradník, Ondra Pavlík, Nicolas Volf a Michal Dubský. Závodů se nakonec nezúčastnil Ondra Pavlík, který byl nominován do krajského výběru fotbalistů a plnil si tak svoje povinnosti na Mezikrajských výběrech v Havlíčkově Brodě. I bez něho dokázali kluci něco fantastického, protože svoji kategorii vyhráli a postoupili tak do krajského kola. To se koná v úterý 9. října v lesoparku v Jičíně. Družstvo dívek startovalo ve složení Nikola Novotná, Andrejka Klozová, Štěpánka Škopová, Valérie a Melanie Stojkovičovy, Kája Lhotová a Daniela Vejrychová. Holky makaly a odměnou jim bylo velice pěkné 7. místo.

Všem žákům děkuji za skvělou reprezentaci naší školy a klukům přeji, aby jim to v Jičíně běhalo 😊

Karel Šiling

Galerie fotek