Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Den Země

přidáno: 9. 5. 2018 23:04, autor: Web Master   [ aktualizováno 9. 5. 2018 23:19 ]
Den Země každoročně připadá na 22. duben. My jsme ho ale oslavili už ve čtvrtek 19. dubna, kdy se děti ze všech tříd zapojily během 3. až 6. vyučovací hodiny do zkrášlování a zdokonalování prostředí nejen kolem naší školy, ale i uvnitř. Všichni se postupně neohroženě chopili motyk, hrábí, košťat a podobně a po zimě dávali do pořádku okolí naší školy. Siláci z vyšších ročníků vyklízeli půdu a likvidovali starý nábytek a harampádí, které se na půdě hromadilo dlouhá léta. Úklidem a péčí o přírodu ve školním areálu jsme se zapojili do akcí, které jsou věnovány oslavám Dne Země a rozvoji ekologické výchovy. Všem dětem moc děkujeme za jejich práci!

Galerie fotek