Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Děti dětem aneb naše první divadlo

přidáno: 23. 3. 2018 22:48, autor: Web Master   [ aktualizováno 24. 3. 2018 10:53 ]

Velká doktorská pohádka od spisovatele Karla Čapka je ideálním literárním námětem pro sehrání skvělého divadelního představení. Scénář sepsaný paní asistentkou L. Rosiovou sršel vtipem a laskavým humorem a navázal na krásnou a bohatou češtinu, kterou tak mistrně ovládal náš rodák z východních Čech. Děti s nadšením vyráběly kulisy a rekvizity, pilně pilovaly dialogy a nezapomněly ani na výrobu poutavých plakátů. Den D se kvapem blížil. A je to tu! V pátek, poslední den před prázdninami, hrají poprvé pro opravdové obecenstvo. Naši spolužáci z 1. - 6. tříd se báječně bavili nad skvělými hereckými výkony. Účinkující byli odměněni velkým potleskem a následně proběhla po představení i "fotografiáda". Dětem z 5. B se otevřely další nové obzory, které si mohou rozšířit během základní školní docházky.

Za žáky 5. B Ludmila Rosiová a Petra Endrychová

Galerie fotek