Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Dětský maraton aneb World Marathon Challenge 2018

přidáno: 24. 9. 2018 10:13, autor: Web Master   [ aktualizováno 25. 9. 2018 1:54 ]
Ve čtvrtek 20. září se uskutečnila dlouho připravovaná sportovní akce – WORLD MARATHON CHALLENGE 2018. Jednalo se o lehkoatletický závod třicetičlenných družstev z trutnovských škol. I naši školu reprezentovalo 15 dívek a 15 chlapců 4. – 8. ročníku, kdy každý závodník absolvoval štafetovým způsobem 200 m dlouhý úsek, avšak vzhledem k celkové délce 42,196 km ho každý absolvoval celkem sedmkrát.

Náš tým si vedl velmi dobře a prakticky po celý závod bojoval o první místo. Nakonec jsme se umístili na krásném druhém místě v čase 2:08:44, tj. pouhých 24 sekund za vítězem.

Každá škola si měla vybrat osobnost, která je s ní nějak spojena. Naši školu zastupoval pan Jan Hornych, který na škole více než 40 let učil. Touto cestou mu také děkujeme, že nás vydržel po celou dobu závodu mohutně povzbuzovat.

Naši reprezentanti se ukázali jako velmi dobrý kolektiv, který si navzájem fandil, podporoval se, pomáhal si a prezentoval se také nejtechničtějšími štafetovými předávkami …

Celá akce byla velmi povedená a všichni naši žáci kromě medailí dostávají i velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy a také „maxi“ jedničku z tělesné výchovy.


SPORTU ZDAR!

                                                                                                                                                    

Mgr. Zdeněk Švarc

člen stříbrné štafety
na prvním úseku


Galerie fotek


 
Comments