Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Krůček od postupu

přidáno: 25. 9. 2017 23:37, autor: Web Master   [ aktualizováno 9. 10. 2017 5:37 ]
Ve čtvrtek 21. září 2017 se na atletickém stadionu u ZŠ Komenského v Trutnově konalo okresní kolo Atletického čtyřboje pro žáky 8. - 9. tříd.
Naší školu reprezentovalo družstvo dívek (Klárka Fendrychová, Anička Perez, Zuzka Janečková, Mína Krejčová a Jitka Kuhnová) i družstvo chlapců (Adam Horáček, Honza Wagenknecht, Martin Taláb, Honza Černík a Marek Kuhn). A musím dodat, že reprezentovali na výbornou. Zejména kluci, které táhnul svými výkony Honza Černík. Ten byl opravdu k nezadržení. Vyhrál dálku i vrh koulí a nebýt podklouznutí na vlhkém tartanu při poslední disciplíně (běh na 1 000 m), kvůli kterému musel pro bolest v kotníku odstoupit, mohl se radovat z celkového vítězství a kluci z postupu do krajského kola L Jenže na kdyby se nehraje… Ale i tak je Honzovo šesté a Martinovo sedmé místo velice pěkným výsledkem.
Kluci nakonec skončili s celkovým ziskem 5431 b, o pouhých 17 bodů na třetí pozici. Dívky nasbíraly 3676 bodů a skončily čtvrté.
Všem moc děkuji za perfektní reprezentaci naší školy.

Karel Šiling

Galerie fotek