Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Školní výlet šestých tříd

přidáno: 28. 6. 2018 22:57, autor: Web Master   [ aktualizováno 28. 6. 2018 23:00 ]

Letos se děti ze šestých tříd vydaly na dvoudenní školní výlet na Rozkoš. Ráno 14. 6. jsme se všichni sešli na vlakovém nádraží a vyrazili vstříc společnému dobrodružství. I když jsme letos nevyjeli nikterak daleko, přivezli jsme si spoustu zážitků. Po tom, co jsme se ubytovali v chatičkách v kempu, jsme se vydali na odpolední putování po stopách Boženy Němcové. První zastávkou byla Barunčina škola a stánek se zmrzlinou :o) Po té jsme se už plynule napojili na Naučnou stezku Babiččino údolí, která nás postupně zavedla k zámku a dále přímo do dějiště knihy Babička na Staré bělidlo. Měli jsme štěstí, protože právě v tyto dny zde probíhala akce „Oživlé postavy z knihy Babička“. V Ratibořicích jsme strávili pěkné odpoledne, a když se blížil čas večeře, opět jsme se vrátili do kempu. Protože byli šesťáci k neutahání a protože výlet bez koupání by nebyl výletem, dostaly děti povolenku na večerní koupání a mohly tak vyzkoušet pověstné vody Rozkoše. Páteční dopoledne jsme využili k hraní her a koupání a pak jsme se unavení, ale spokojení odebrali na vlak. Všem se na výletě moc líbilo a děti budou určitě na výlet rády vzpomínat. Tak zase za rok!

T. Koubová a A. Patková