Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Školní výlet třídy 7.A

přidáno: 7. 6. 2018 22:47, autor: Web Master   [ aktualizováno 7. 6. 2018 23:55 ]
Letošní školní výlet třídy 7. A se nesl ve znamení dobrodružství a nevšedních zážitků. Vyrazili jsme do vodáckého tábořiště Cakle nedaleko Ústí nad Orlicí. Po příjezdu jsme postavili stany a běželi se osvěžit do řeky. Sluníčko hřálo a my si užívali pohodičku u vody. Potom přišly na řadu kánoe. Dlouho jsme se takhle nenasmáli jako u zkoušky plavby na těchto lodích. Jednomu plavidlu se dokonce podařilo na téměř stojaté vodě převrhnout. Už se těšíme na příští rok, kdy nás čeká pravý vodácký kurz. Dalším bodem programu byla zkouška odvahy v podobě místní horolezecké stěny. Našlo se mnoho odvážlivců, kteří si příležitost vyzkoušet si tento sport pod vedením zkušeného instruktora nenechali ujít. Patří jim velká poklona za odvahu a mnohdy překonání sama sebe. Posilnění večeří jsme do setmění hráli míčové hry na beachvolejbalovém hřišti. Potom už nás učitelé zahnali do stanů. Po náročném dni plném aktivit se většině z nás kupodivu spát nechtělo a užívali jsme si atmosféru spaní ve stanu naplno.Druhý den jsme po snídani sbalili naše příbytky a vydali se na vlak. Domů jsme se vraceli unavení, ale spokojení.

Galerie fotek