Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Soutěž o lyžařský zájezd => Pomozte třídě 7A zvítězit :-)

přidáno: 14. 9. 2018 2:22, autor: Web Master   [ aktualizováno 14. 9. 2018 2:25 ]
Jedná se o soutěž pro 2. stupeň ZŠ a střední školy o kompletně zařízený lyžařský zájezd včetně instruktorů a skipasů.
Od pondělí 10. 9. spouští prodejny Lidl ve spolupráci s rádiem Evropa 2 soutěž s názvem "NEJDELŠÍ ÚČTENKA".

O co jde?
O jednoduché sbírání účtenek za nákup v prodejnách Lidl v období od 10. 9. do 30. 9. 2018. Čím více účtenek a čím delší účtenky se nakonec vzájemně spojí, tím je větší šance na výhru.
Do soutěže se vždy může přihlásit 1 žák/student za 1 třídu, která zašle do 30. 9. 2018 svou  "nejdelší účtenku" na adresu rádia Evropa 2 - Wenzigova 4, 120 00 Praha 2.

O co se hraje?
1. místo: lyžařský zájezd pro celou třídu s instruktory a diskotékou rádia Evropa 2
2. místo: lyžařský zájezd pro celou třídu s instruktory
3. místo: lyžařský zájezd pro celou třídu