Úvodní stránka‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Tříkrálová sbírka

přidáno: 16. 2. 2018 4:35, autor: Web Master   [ aktualizováno 16. 2. 2018 4:36 ]
I letos se žáci naší školy účastnili celostátní Tříkrálové sbírky. Tři králové, resp. dvě královny a jeden král vyrazili 11. ledna do ulic města Trutnova.
Mnoho obyvatel Poříčí přispělo dětem do kasičky. Za hezké zpívání a přáni dostaly i sladkosti a domů šly s plnými košíčky. Určitě i s dobrým pocitem, že pomohly potřebným. V dnešní době se tato ctnost moc nepěstuje, jsme moc rádi, že naše děti s úsměvem a radostí pomáhaly. Věděly, na co budou finanční prostředky použity. Trutnovská charita z vybrané částky, která byla letos rekordní, hradí osobní asistenční službu a také půjčování zdravotních pomůcek. V naší kasičce bylo bezmála 3 000,- Kč. Tímto děkujeme všem, kteří přispěli.

Kašpar, Melichar, Baltazar z 5.B a asistentka Ludmila Rosiová.

Galerie fotek