1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎e) leden 2017‎ > ‎

Tělocvik s basketbalistkami

přidáno: 31. 1. 2017 11:56, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 11. 3. 2017 9:33 ]

Hráčky a trenéři trutnovského basketbalového oddílu v rámci projektu města Trutnova "Propagace sportu na základních školách" navštívili i letos hodiny tělesné výchovy ve všech třídách.

Zuzka Janečková a Klára Fendrychová z 8. A o tom napsaly:

V pondělí 23. 1. a také 30. 1. nás navštívily dvě basketbalové hráčky. Jedna se jmenovala Kačka a druhá Mína. Mimo jiné jsme si zkusili jejich namáhavou rozcvičku, u které nás hned zpočátku vůbec nešetřily. Na začátku hodiny rozdaly míče, ukázaly nám nějaké triky a mohli jsme si je také s jejich pomocí vyzkoušet.
Po úvodním rozcvičení nás rozdělily do družstev a mohlo začít soutěžení. Každý hráč z týmu dribloval s míčem, házel na koš, dokud se netrefil, a potom předal míč dalšímu hráči z týmu. Hodně jsme toho naběhali a krásně si protáhli celé tělo. Vítězný tým dostal i drobné ceny. Na závěr nás holky pozvaly dokonce i na jejich zápas, který proběhl ve středu. Tělocvik jsme si moc užili a doufáme, že nás zase brzy navštíví.

Děkujeme za zpříjemnění hodiny.

2017 01 TV s basketbalem