1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎b) říjen 2016‎ > ‎

Volba povolání

přidáno: 21. 10. 2016 12:34, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 21. 12. 2016 12:37 ]

Dne 21. října byla v trutnovském Uffu pod záštitou Královéhradeckého kraje a Krajské hospodářské komory zahájena dvoudenní Prezentace středních škol a zaměstnavatelů. V letošním roce se zde představuje 64 středních škol a 24 zaměstnavatelů z města i širokého okolí. Žáci devátých tříd i jejich rodiče si tak mohou vybrat z pestré nabídky oborů. Naše škola využila přidružené nabídky této akce a vycházející žáci se společně s výchovnou poradkyní zúčastnili exkurzí do místních firem Autostyl a Kasper. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že na trhu práce je obrovská poptávka zejména po lidech s technickým vzděláním. Doufáme, že účastí na této akci jsme našim deváťákům alespoň trochu pomohli ve výběru budoucího povolání a při volbě toho pravého jim přejeme šťastnou ruku.

I.Šílová