1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎c) listopad 2016‎ > ‎

Halloween deváťáků

přidáno: 10. 11. 2016 12:52, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 21. 12. 2016 12:38 ]

Spaní ve škole z pátku 4.11. na sobotu bylo super. Večer jsme si skvěle užili a všichni se pobavili. Stezka odvahy se povedla až na pár výjimek, když někdo nechtěl jít, ale aspoň byla sranda. Když se uvolnila tělocvična, někteří z nás si zahráli badminton a pěkně jsme se u toho nasmáli. Nebudu říkat, že pečení a zdobení perníčků se povedlo, když se to někomu nepovedlo a nevypadalo to jako perníčky, ale ráno přišly perníčky k chuti a na talíři nezbyl ani jeden. Namalovali jsme si taky sklenice, do kterých jsme dali svíčky a hezky si jimi ozdobili třídu, kde jsme nocovali. No, my jsme ani tak moc nespali, někteří z nás jen asi hodinu nebo dvě, ráno nás totiž v sedm hodin paní učitelka přišla vzbudit. Jsem rád za to, jakou mám třídu a třídní učitelku. Paní učitelka nám nakoupila věci na pečení i zdobení a za to jí mockrát děkujeme. Bez ní bychom  tam jen seděli a koukali na sebe a to by byla nuda, ne? Naše tradiční a letos poslední “Spaní ve škole nebo-li Halloween” se povedlo, jen se nám to na základce docela krátí a už máme před sebou jen pár chvílí spolu.

Halloween9.pptx