1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎j) červen 2017‎ > ‎

Dobrošov

přidáno: 20. 6. 2017 12:41, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 4. 7. 2017 12:42 ]

Ve čtvrtek 15. června podnikli žáci 4. A a 5. A společně se svými třídními učitelkami výlet na pevnost Dobrošov. Autobus nás vyzvedl o půl osmé u školy a pohodlně nás přepravil k pevnosti, kde jsme měli objednanou prohlídku. Zaujalo nás rozsáhlé podzemí pevnosti – a protože cesta dolů a zase zpátky nahoru vedla přes 400 schodů, stalo se absolvování prohlídky i slušným fyzickým výkonem. Výklad byl velice zajímavý, ale přesto jsme byli rádi, když jsme opět spatřili denní světlo. Před objektem jsme se na lavičkách posilnili, neboť nás čekal pěší přesun do Náchoda. Vzali jsme to přes Jiráskovu chatu a cestou se kochali krásnými výhledy po širém okolí. V Náchodě na náměstí dostaly děti šanci utratit své kapesné a na náchodském autobusovém nádraží jsme nakonec opět nastoupili do našeho autobusu, který nás bez problému dopravil zpět ke škole. Výlet se nám moc vydařil.

Žáci 4. A, 5. A, Š. Gregorová, I. Šílová

2017 06 Dobrošov