1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎d) prosinec 2016‎ > ‎

Předvánoční den

přidáno: 22. 12. 2016 12:16, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 11. 3. 2017 9:32 ]
Poslední den před prázdninami si děti užily. Např. třída 1.B se sešla u svého stromečku, aby si připomněla vánoční zvyky a tradice.

Předvánoční den 1.třída

Pro starší žáky bylo připraveno vánoční soutěžení. Každý si vybral 1-2 disciplíny, ve kterých soutěžil. Sportovci si zahráli florbal nebo ping pong, ostatní mohli absolvovat turnaj v dámě, pexesu nebo prší. Soutěžili i v anglických a zeměpisných hrách nebo si zahráli aktivity.

Vánoční soutěžení

I starší žáci přinesli dárky pro své kamarády i učitele a užili si společné chvíle u stromečku.

Vánoční besídka 6.A

Předvánoční den jsme zakončili již tradičním slavnostním obědem, při kterém deváťáci obsluhovali své spolužáky. A paní kuchařky nám výborně navařili. Děkujeme.

Slavnostní oběd

Přejeme krásné svátky!