1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎g) březen 2017‎ > ‎

Česká televize

přidáno: 11. 4. 2017 9:26, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 14. 6. 2017 12:33 ]

V pátek 31.3. se žáci 2. a 3. třídy vypravili na školní výlet do Prahy do České televize. V Praze nás přivítalo nádherné počasí a také milí průvodci. Společně s nimi jsme se vrhli do labyrintu chodeb ČT, které měří až 42 km ( všechny jsme samozřejmě neprošli☺). Děti nejvíce zaujalo natáčení dětského pořadu Planeta Yó, kterého se mohly přímo zúčastnit. Velký ohlas sklidilo zkoušení nejrůznějších klobouků a kostýmů. Kluky zaujala práce s kamerou, holky si vyzkoušely role moderátorek... Největší radost měly děti samozřejmě z toho, že mohly utratit své peníze v obchodě se suvenýry.

Česká televize

Stejný cíl měl výlet prvňáčků, jen jeli o týden později. Že se jim výlet také líbil, uvidíte po kliknutí na následující fotoalbum:

ČT Praha 1.tř.

Děkujeme pracovníkům ČT za vstřícný a milý přístup. Velký dík patří také dětem za jejich vzorné chování na školním výletě.

ČT