1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎g) březen 2017‎ > ‎

Úspěchy našich žáků v krajských soutěžích

přidáno: 19. 3. 2017 8:42, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 18. 4. 2017 5:47 ]

Naši žáci se 14. února 2017 zúčastnili Krajského kola ve šplhu a zároveň Krajského kola ve stolním tenise.

Soutěž ve šplhu je každoročně vypsána především jako soutěž 4 členných, resp. 3 členných družstev (kategorie dívek), doplňkově se pak také vyhlašují nejlepší jednotlivci. Pořadatelem tohoto krajského finále byl  Školní sportovní klub při Základní škole Kpt. Jaroše v Trutnově. V kategorii chlapců se nám podařilo sestavit poměrně silné družstvo ve složení Tomáš Horák, Radek Šmída, Daniel Kondos (9. A) a Michal Jón (7. A), v kategorii dívek naší školu reprezentovaly dívky pouze jako jednotlivci. Byla to Jitka Kuhnová a Klára Fendrychová z 8. A. Naši chlapci nás opět nezklamali a vybojovali velmi cenné třetí místo v konkurenci 7 nejen trutnovských škol. Navíc Tomáš Horák byl vyhlášen druhým nejrychlejším žákem. Dívkám se v letošním roce tolik nedařilo, ve výsledkové listině, kterou zveřejníme ihned po přeposlání od pořadatele soutěže, se mezi první šesticí závodnic neobjevily.
Vice najdete zde

2017 03 Šplh družstev

Krajské kolo ve stolním tenise proběhlo v Jičíně na zdejší obchodní akademii. Účast v této postupové soutěži si zajistila pouze družstva, která zvítězila v Okresních kolech. V letošním školním roce se to podařilo pouze starším dívkám v tomto složení – Zuzana Janečková, Kateřina Karászová, Sofie Karászová a Klára Fendrychová - všechny z 8. A. Poslední jmenovaná se však krajského kola nezúčastnila, avšak byla členkou postupujícího družstva.

Naše děvčata vybojovala po velmi dramatických utkáních nakonec vynikající třetí místo, s čímž jsme určitě nepočítali.

Všem reprezentantům naší školy děkujeme za velmi úspěšnou účast v krajských kolech a gratulujeme!!!

Mgr. Zdeněk Švarc