1) Škola‎ > ‎Akce 2016/17‎ > ‎g) březen 2017‎ > ‎

Vybíjená

přidáno: 5. 4. 2017 11:48, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 18. 4. 2017 5:46 ]

Ve středu 29. března 2017 v dopoledních hodinách se v tělocvičně ZŠ Frimla konal turnaj okrskového kola ve vybíjené, a to smíšených družstev žáků 4. – 5. ročníků. Nemohli jsme tedy chybět ani my od Medvěda:-). Na turnaj se podle soupisky nakonec dostavilo sedm silných a obratných družstev, jak jsme průběžně sledovali během celého turnaje. Přesto se naši, vzezřením drobní žáci, nenechali nikým zastrašit, soupeřili až do posledních chvil opravdu výtečně a neponechali nic náhodě. Častokrát o prohře zápasu rozhodl jen ,,jediný ¨ život. Několikrát jsme také zažili remízu a museli jsme zápas prodloužit.
I proto jsme skončili na krásném pátém místě. A tak velké poděkování nejen za výdrž a nadšení patří všem našim náchodským hráčům i hráčkám. Děkujeme.
R. Krumphanzlová

2017 03 vybíjená