1) Škola‎ > ‎Správa školy‎ > ‎

3) Co jsme ve škole vylepšili

přidáno: 24. 4. 2013 12:02, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 26. 8. 2014 11:43 ]
Při opravě tělocvičny jsme zrenovovali parkety v tanečním sále i v učebně hudební výchovy, vymalovali a obložili stěny.
Přestěhovali jsme stoly v počítačové učebně tak, aby tam bylo víc místa a učitel viděl na monitory žáků. Zároveň jsme vyčistili počítače  a chystáme se zakoupit nové LCD monitory.
Nechali jsme vykácet staré stromy ve školní zahradě a s pomocí žáků zahradu i skleník vyčistili. Chtěli bychom dobudovat hřiště a možná i venkovní učebnu.
Pro žáky jsme zpřístupnili kromě relaxačních koutků s křesly i hrací kout se stolním tenisem.
O to vše se nejvíce zasloužili: pan školník s pomocníky, naši správci IT, pan ředitel a žáci při pracovních činnostech.
                                                     Děkujeme.