1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎a) Září 12‎ > ‎

Okresní kolo v přespolním běhu

přidáno: 25. 9. 2012 2:40, autor: killar@zsnachtu.cz   [ Aktualizováno 12. 9. 2013 12:26 uživatelem Eva Rusová ]

V úterý se 14 našich žáků zúčastnilo okresního kola v přespolním běhu - "běháme s BK TOUR". Pořadatelem byl ŠSK ZŠ Komenského a SK OlfinCar-Vella Trutnov a běhalo se v městském lesoparku (na Paradráze).

OP v přespolním běhu

Za velmi příjemného slunečného pořadí jsme se snažili obsadit všechny kategorie (6.-7.třída + 8.-9.třída),ale bohužel nemoce hlavně u děvčat způsobila to, že dívky nakonec všechny startovaly mimo pořadí.
Všechny kategorie běžely 1500 m (1 okruh), jen chlapci 8.-9.třída absolvovali okruhy 2, tj. 3000 m. A jak jsme dopadli?

Kategorie 6.-7.třída - dívky

Startovaly 3 dívky (Lánová, Severinová, Braunová), bohužel pro malý počet (min. počet  v družstvu je 4) mimo soutěž.

Kategorie 6.-7. třída - chlapci

Startovalo 5 chlapců (Hošek O., Potoček K.,Fér, Holman a Taláb T.). Nejlepšího umístění v konkurenci 36 běžců dosáhl Ondra Hošek, který doběhl na velmi pěkném 22.místě.

Kategorie 8.-9.třída - dívky

V této kategorii nás reprezentovaly žákyně 8.třídy Šupíková a Nguyenová, které opět musely běžet mimo soutěž.

Kategorie 8.-9.třída - chlapci

Zde nás reprezentovalo kompletní 4-členné družstvo (Janoušek, Kroupa, Potoček J. a Jankovič). Nejlepšího individuálního umístění dosáhl Jirka Janoušek, který doběhl na 15.místě.