1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎j) Červen 13‎ > ‎

Exkurze do Mladých Buků

přidáno: 23. 6. 2013 12:06, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 2. 9. 2013 11:59 ]

Páteční dopoledne strávili žáci šestého a sedmého ročníku v Mladých Bukách. Den jsme začali exkurzí v závodu společnosti Grund a.s., která patří k nejvýznamnějším podnikům našeho regionu. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o výrobě koupelnových předložek, které tato firma vyrábí už přes dvacet let a v jejichž produkci se propracovala až do světové špičky. Podnikem nás se zasvěceným výkladem provedla paní Jelínková; kromě ní bychom rádi na tomto místě poděkovali také paní Lhotové, která nám exkurzi ochotně domluvila.

Od budoucího vybavení (třeba i našich) koupelen jsme se přesunuli k nedalekému Pekelskému vrchu, kde jsme měli zajištěné jízdy na bobové dráze Berta. Za pěkného počasí jsme si dopřáli porci adrenalinové zábavy a potom se vlakem vydali zpátky do Trutnova.