1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎j) Červen 13‎ > ‎

Florbal s Komendou

přidáno: 17. 6. 2013 9:51, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 2. 9. 2013 11:55 ]
Náš florbalový team - kluci, kteří chodí na Sportovní hry pod vedením pana ředitele - vyzval k přátelskému utkání team Komendy, vedený panem Hepnarem. Utkání se konalo 17.6. odpoledne v hale ZŠ Komenského. Přestože jsme měli optickou převahu, prohrávali jsme v první třetině 5:1, ale kluci se nedali, vyrovnali se s velkým prostorem, zrychlili střídání, zlepšili střelbu i obranu a v druhé třetině vyrovnali. Trenér soupeře nás přišel pochválit za dobrou hru a dokonce nám i ukázal, jak lépe střílet. Takže už nezbývalo nic jiného, než Komendu porazit! :-)
Vyhráli jsme 9:7. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za výbornou hru i pěkné sportovní chování.