1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎j) Červen 13‎ > ‎

Slavnost slabikáře

přidáno: 9. 6. 2013 11:08, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 23. 6. 2013 12:52 ]

V pátek 7,června 2013 jsme se v 1.A seznámili s posledními písmenky abecedy - W, Q a X. Přečetli jsme si několik slov s novými písmeny, zkusili jsme si písmena napsat a pak na nás čekalo překvapení v podobě dětského šampaňského a dortu ve tvaru Slabikáře. Protože jsme s dětmi za celý školní rok zvládli všechna písmenka a naučili jsme se hezky číst, dostal každý Diplom čtenáře. Po přípitku jsme se s chutí pustili do dortu. Podle reakce dětí se letošní SLAVNOST  SLABIKÁŘE opravdu vydařila.
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Mikešové ( mamince Honzy Zahradníka), která nám upekla dort, paní Pavlíkové ( mamince Ondry Pavlíka) za výborné šampaňské a paní Štejfové ( mamince Kuby Štejfy) za talířky, kelímky a výzdobu třídy ( viz fotodokumentace).
U příležitosti blížícího se konce školního roku bych ráda poděkovala všem rodičům žáčků 1.A za úžasnou spolupráci a podporu po celý školní rok. Za jejich vydatné podpory proběhly v naší třídě také akce Mikuláš, Vánoce, Velikonoce aj.Protože se sladkostí a drobných dárků sešlo mnoho,  vydržely nám jako odměny téměř do konce školního roku.
Všem maminkám a tatínkům přeji krásnou dovolenou plnou sluníčka, klidu a pohody. Dětem přeji po vysvědčení hezké, dlouhé a slunečné prázdniny.
A po prázdninách na viděnou ve druhé třídě.
Jana Pastorová