1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎j) Červen 13‎ > ‎

Soutěž

přidáno: 16. 6. 2013 11:19, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 2. 10. 2013 12:17 ]

Ve čtvrtek 13. června uspořádala Pedagogicko-psychologická poradna Trutnov v součinnosti s Městskou policií Trutnov, Policií ČR, zdravotnickou záchrannou službou, SZŠ Trutnov, hasiči, RIAPSEM Trutnov a PMS ČR pro žáky trutnovských škol soutěž zaměřenou na oblast rizikového chování a prevence. Každou třídu druhého stupně naší školy reprezentovalo pětičlenné družstvo. Na ploše Obvodního oddělení Policie Trutnov byla rozmístěna stanoviště jednotlivých organizací, které účastníkům nejprve představily svou činnost a pak je podrobily kvízovému ověření znalostí. Akce byla doprovázena i ukázkami z praxe - nejvíce nás asi zaujalo vyprošťování zraněného z auta. Soutěž se časově protáhla, a tak vyhlášení výsledků bude provedeno dodatečně v průběhu příštího týdne. Domnívám se ale, že výsledek není až tak podstatný – hlavně, že jsme prožili zajímavé dopoledne a dozvěděli se leccos nového. Všem našim žákům děkuji za účast a reprezentaci školy.

I. Šílová