1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎b) Říjen 12‎ > ‎

Halloween a 6.A

přidáno: 3. 11. 2012 9:21, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 6. 12. 2012 8:33 ]

Ze čtvrtka na pátek 2. listopadu přespali žáci 6.A a p. uč. Šílová, Patková a Peterová ve škole, aby společně oslavili Halloween. O akci napsali:

„Sraz všech zúčastněných byl v 18 hodin před školní budovou. Poté, co si každý přichystal své místo ke spaní, jsme se všichni přemístili do kuchyňky, abychom si k večeři pochutnali na párcích, které na akci laskavě poskytl řezník pan Libor Šrol jako sponzorský dar. Po večeři si žáci velice zručně vydlabali dýně, zapálili v nich svíčky a společně jsme si pak povídali o svátku Halloween. Následovala „stezka odvahy“ po svíčkami spoře osvícené školní budově. Spoustu zábavy jsme si užili také ve třídě při hraní nejrůznějších her. Protože hodiny pokročily, uložili jsme se ke spánku; spát se však nikomu moc nechtělo, a tak jsme si ještě dlouho povídali, dokud nás únava přece jenom nepřemohla. Vydařenou akci jsme ráno zakončili společnou snídaní.“