1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎d) Prosinec 12‎ > ‎

Den otevřených dveří

přidáno: 16. 12. 2012 9:21, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 28. 1. 2013 12:27 ]

Dne 12.12.2012 jsme pozvali veřejnost do naší školy. Ve vestibulu u medvěda všechny návštěvníky přivítal pan ředitel a uvedl krátká vystoupení: koledu zazpívali prvňáčci s doprovodem paní učitelky Pastorové, jako šmoulové tancovali čtvrťáci pod vedením paní učitelky Gregorové, zatancoval nám oddíl rokenrolu a nakonec zazpíval školní sboreček s paní učitelkou Horáčkovou.

Návštěvníci se mohli jít podívat (a zacvičit si) do malé tělocvičny na hodinu Zumby s paní učitelkou Noskovou.

Celou školou prováděli deváťáci. V přízemí byla výstava perníčků, děti si mohli nazdobit vlastní perníček, který upekly žákyně 6.-9.třídy. Velmi se líbila výstava mlýnků a starého kuchyňského náčiní, kterou připravil pan školník Figera. V zasedací místnosti bylo připraveno občerstvení.

Ve třídě 9.A se na novou interaktivní tabuli promítaly filmy ze školních akcí. V zeměpisu si návštěvníci mohli vyzkoušet práci s interaktivními učebnicemi. V chemii a přírodopisu ukazovali žáci pomůcky a pokusy. V plném provozu byla i učebna informatiky, před kterou se prezentoval šachový kroužek a byla zde připravena výstava výtvarných prací žáků.

V přístavbě a na malé budově si děti mohly vyrobit vánoční přáníčka a svícen z jablíčka.

Pro bývalé žáky a učitele připravila nová paní vedoucí jídelny raut s výstavkou školních kronik.

Vše proběhlo v příjemné atmosfěře za zvuku koled a vůně vánoc.

Děkujeme za návštěvu a přijďte zas!