1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎e) Leden 13‎ > ‎

Tříkrálová sbírka

přidáno: 7. 1. 2013 10:58, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 19. 2. 2013 11:44 ]
Naše žákyně pod vedením paní učitelky Horáčkové se ve spolupráci s Oblastní charitou Trutnov zúčastnily Tříkrálové sbírky. Společně prošly školu i její okolí, krásně zazpívaly a  pokladnička se plnila jedna radost!
Výtěžek sbírky Oblastní charity Trutnov se rozdělí mezi charitní pečovatelskou službu a dobrovolnické centrum. Pečovatelská služba pomáhá lidem s hendikepem, aby nemuseli trávit své dny v ústavních zařízeních, ale mohli zůstat doma jako většina z nás. Nově vzniklé dobrovolnické centrum zajišťuje službu dobrovolníků, kteří ze své vůle, ve volném čase a bez nároků na finanční odměnu vykonávají činnost ve prospěch druhých lidí.