1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎f) Únor 13‎ > ‎

Lyžařská a snowboardová akademie 2013

přidáno: 25. 2. 2013 9:47, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 21. 3. 2013 12:00 ]

V týdnu od 18. do 22. února se 25 dětí z 1. stupně zúčastnilo lyžařské a snowboardové akademie ve Skiparku Mladé Buky. Pod vedením zkušených instruktorů zdokonalovaly děti své lyžařské dovednosti a 3 odvážlivci se učili na snowboardu. Celotýdenní snažení bylo završeno závody ve slalomu za podpory rodičů, kterých i za nepříznivého počasí dorazilo opravdu hodně. Všichni rodiče se shodli, že jejich děti udělaly za týden opravdu velké pokroky. Děti byly v závěru kurzu odměněny diplomem, lyžařským průkazem a fotografií na památku. Velký dík patří všem učitelům, kteří se  našim dětem vzorně věnovali. Už se těšíme na spolupráci v příštím roce.

Jitka Horáková, Jana Romanová, Naďa Šťastná