1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2012/13‎ > ‎f) Únor 13‎ > ‎

Lyžařský (+skokanský) kurz

přidáno: 4. 3. 2013 12:24, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 21. 3. 2013 11:59 ]

Ve dnech 24.2. – 1.3. jsme se s žáky sedmé třídy spolu s posilou tří žákyň z osmé třídy vypravili na lyžařský kurz do Krkonoš. Naším útočištěm se stala Bouda Grizzly na Niklovým vrchu nedaleko Malé Úpy. Hory nás sice přivítaly mlhavým počasím, ale náladu nám rychle vylepšila příjemná atmosféra ubytování a přivítání usměvavého personálu.

Každý den nám přichystal jiné počasí i sněhové podmínky, takže jsme měli pobyt opravdu pestrý. Zdokonalovali jsme své lyžařské umění a vyzkoušeli jsme i školou zakoupené snowblady, které většinu z nás nadchly. Nechyběla nám kuráž při provádění různých triků, absolvování slalomu ani na skokánku. Ve čtvrtek jsme navštívili Ski areál Malá Úpa, kde jsme si na prosluněné sjezdovce užili báječnou lyžovačku.

Odjížděli jsme bohatší nejen o lyžařské pokroky, zajímavé informace  o tomto populárním sportu, ale i o nevšední zážitky s kamarády, na které budeme dlouho s úsměvem vzpomínat.

Eva Peterová, Zdeněk Švarc

video ZDE!