1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎c) Listopad 13‎ > ‎

Nocování 9.A ve škole

přidáno: 20. 11. 2013 15:09, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 18. 12. 2013 11:17 uživatelem Eva Rusová ]

Naše třída z pátku 15.11. na sobotu 16.11. spala ve škole. Sešli jsme se s naší třídní už v pět hodin a nejprve jsme se „zabydleli“ a vybalili v zasedačce jídlo. Každý něco připravil sám nebo s pomocí maminek. Donesli jsme chlebíčky, jednohubky, koláče, bábovky, řezy, sušenky, brambůrky, bonbóny…. a spoustu pití – nealko samozřejmě! Nanosili jsme si z tělocvičny žíněnky na spaní a v učebně Hv, jež byla naší základnou, jsme večer zahájili hraním her, které byly velice zábavné. Potom nám vyhládlo a my se těšili na ty dobroty v zasedačce. Po úžasné večeři jsme si volně povídali a pouštěli písničky, na které jsme začali naší divokou diskotéku. Paní učitelka tancování a našeho volna využila k přípravě stezky odvahy potemnělou školou. Moc jsme se těšili, až vyrazíme, ale upřímně, každý se trochu bál, protože nevěděl, co ho čeká. Nakonec se všem moc líbila. Po troše adrenalinu jsme se uklidnili pokračováním diskotéky. Všichni jsme křepčili i ploužili a holky si připravily ukázku tance LETKISS. Pak nás čekalo ještě jedno přerušení diskotéky, když paní učitelka ohlásila paměťovou bojovku. Další adrenalin - hráli jsme hru Dědečci. Tříčlenná družstva vysílala svého  zástupce po škole za účelem najít a naučit se jednu ze šesti básniček, kterou pak naučil dalšího člena družstva a ten se ji pokusil přesně odříkat p. učitelce, aby získal body a mohl na trasu za básničkou vyběhnout další  z družstva. Bylo k zbláznění, když p. uč. stále dokola říkala: "Ne, znovu; špatně; tak to není; utíkej se tam podívat; nauč se to pořádně……!" Také se nám smála, že se tak potíme! Fakt jsme si připadali jako staří lidé, co si nemohou neustále na něco vzpomenout. Po bojovce  jsme  ještě trochu básnili a vymysleli jsme po družstvech básničky vlastní, ve kterých se musela objevit slova napsaná na tabuli. Některé se docela povedly. Potom jsme mohli zase tančit a i třídní si s námi zařádila. Byli jsme všichni tak rozjetí, že po ohlášení času na spaní se nikomu nechtělo do hajan. Sice jsme se uložili, ale spát nešlo. Povídali jsme si po partách, hráli zase hry a usnulo jen pár lidí a na chvíli i třídní. Po probdělé noci jsme byli unavení, ale p. uč. nás pozvala na čaj a u snídaně jsme se trochu probrali. Pak se uklízelo a ještě bylo společné focení před odchodem domů. Moc se všem akce  líbila a děkujeme p.učitelce Brožové, že spaní ve škole i program pro nás nachystala a měla s námi trpělivost.

Třída 9.A

Nocování 9.A ve škole