1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎c) Listopad 13‎ > ‎

Školení mladých záchranářů

přidáno: 12. 11. 2013 7:19, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 18. 12. 2013 11:16 uživatelem Eva Rusová ]

Naše parta záchranářů v dobrém rozmaru.
Dne 8. listopadu se pětice deváťáků z naší školy vydala na školení na téma " Mladý záchranář" a to v této sestavě: Markéta Beranová, Viktor Kanda, Lucie Janků, Anežka Špetlová a Aneta Švarcová. Akci organizoval oblastní spolek ČČK a uskutečnila se v tělocvičně na Nivách. Při praktickém nácviku si naši záchranáři zopakovali a  upevnili znalosti a dovednosti z přírodovědného kroužku a hodin přírodopisu. Tuto průpravu vzali někteří žáci opravdu zodpovědně, neboť je čeká soutěž v Poskytování první pomoci. Tak jim držme palce a doufejme, že nabyté zkušenosti opravdu maximálně zúročí jak na soutěžích, tak možná i v životě.

B. Brožová

Školení mladých zdravotníků