1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎d) Prosinec 13‎ > ‎

Den otevřených dveří

přidáno: 15. 12. 2013 7:40, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 12. 2. 2014 7:56 ]
Již potřetí si veřejnost mohla prohlédnout naši vánočně vyzdobenou školu. Tentokrát bylo možno se přijít podívat i dopoledne na běžnou výuku, aby jste si srovnali naši současnou školu s moderními výukovými materiály a interaktivními tabulemi se školou, na kterou si pamatujeme z minulosti.
Odpoledne jsme chtěli spoluobčanům ukázat, co všechno naši žáci se svými učiteli dokáží. Vyzdobili si školu spoustou vlastních výrobků, zazpívali, zatančili, zahráli pohádku, hráli i na klavír, upekli cukroví, předvedli pokusy a pomáhali dětem vyrobit si malé dárečky.
Také jsme chtěli předvést nově opravené prostory - tělocvičnu, taneční sál se sociálním zařízením, počítačovou učebnu, družinu a poděkovat zástupcům města, kteří nám na opravy přispěli.
Viděli jste i prostory, které se příliš nezměnily, např. školní dílny, stará okna, výmalbu tříd a sociální zařízení na malé budově. To je pro nás úkol na další roky.
Hlavně jsme chtěli, aby jste se ve škole cítili dobře (o to se snažíme i u žáků) - mohli jste si posedět, dát si něco dobrého a popovídat si třeba s učiteli o tom, proč vašim dětem bude u nás ve škole dobře - ale to už je na další povídání (zde).