1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎f) Únor 14‎ > ‎

Školní kolo BiO 2013/2014

přidáno: 11. 2. 2014 8:31, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 12. 3. 2014 9:55 uživatelem Eva Rusová ]
I letošní rok se naši žáci pustili do plnění úkolů školního kola již 48.ročníku Biologické olympiády s pracovním názvem Světlo a barvy v přírodě. Jako pokaždé se soutěží ve dvou kategoriích: kategorii D pro 6. i 7. ročník a kategorii C pro 8. i 9.ročník. Žáci se prodrali přes testové otázky v teoretické části, dále poznávačku třiceti předložených rostlin, hub, živočichů, nerostů i hornin až k laboratorní práci. Můžete se podívat, jak si naši osmáci a deváťáci lámali hlavičky u poznávačky přírodnin. Zároveň jsou známé bodové výsledky v kategorii C. Kdo kolik bodů nasbíral, lze vyčíst z tabulky (bude přiložena).
                                                                                                                                           B. Brožová

Poznávačka k BiO 2013-2014