1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎f) Únor 14‎ > ‎

Třeťáci v knihovně

přidáno: 26. 2. 2014 10:40, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 13. 4. 2014 11:16 ]

25. února se žáci 3.třídy vypravili na návštěvu Městské knihovny v Trutnově . Přivítaly je dvě paní z dětského oddělení , které je seznámily se vším , co s návštěvou knihovny souvisí , poplatkem za průkazku počínaje , přes celkový počet knih v  knihovně  a  včelkou nad vstupními dveřmi do budovy konče . Informací  bylo samo sebou mnohem více! Poté se děti rozešly po místnostech a vyzkoušely si hledání knih,  jak podle abecedního pořádku , tak i podle žánrů knih, pracovaly i s počítači, ale především se začetly do knih a časopisů. Domů si mnohé z nich odnášely přihlášku do knihovny, aby se staly pilnými čtenáři!!

Jana Nosková