1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎g) Březen 14‎ > ‎

Škola bruslení

přidáno: 24. 3. 2014 9:38, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 11. 8. 2014 10:49 ]
V pátek 21.3. žáci čtvrtého a pátého ročníku ukončili desetihodinový kurz bruslení. Od začátku ledna žáci pravidelně navštěvovali zimní stadion, kde pod odborným vedením procvičovali základy bruslení. Žáčkům se bruslení velmi líbilo a na hodiny na zimním stadionu se vždy těšili. Velkou zásluhu na tom mají instruktoři bruslení v čele s panem Minárikem,kteří pro děti připravovali opravdu pestrý program. Děti se nenudily a naopak se většina z nich naučila pěkně bruslit.
Kurzy bruslení pro děti pořádané zimním stadionem v Trutnově mají vysokou úroveň a hlavně jsou již dlouhou dobu cenově příznivé, což ocení především rodiče.

Šárka Gregorová a Ivo Krejčíř