1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎j) Červen 14‎ > ‎

Cyklák 9.A

přidáno: 27. 6. 2014 5:20, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 9. 9. 2014 12:55 ]
Cykloturistický kurz 9. A  se konal ve dnech 15. -20. června a probíhal v samém srdci Českého ráje - v kempu Nebákov nedaleko Sobotky.
Během celého týdne se žáci pod vedením pana ředitele Z. Švarce a učitelek I. Šílové a H. Šulcové seznamovali s krásami tohoto malebného kraje, najezdili téměř 160 km, zvládli jízdu zručnosti a obratnosti. Po každodenní dávce několika desítek km si ještě dávali pár setů v plážovem  volejbalu. To všechno bylo možné nejen díky bezvadnému třídnímu kolektivu, ale i počasí, které bylo přímo ideální na cyklistiku. Jedinou vadou na kráse byl nešťastný úraz Kuby Lhotáka hned na začátku kurzu a téměř na konci úraz Káti Roubalové. I přesto se kurz povedl a doufám, že si všichni odvezli příjemné zážitky.