1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎j) Červen 14‎ > ‎Olympiáda 2014‎ > ‎

Olympiáda 2014 - volejbal

přidáno: 23. 6. 2014 8:08, autor: Blanka Brožová   [ Aktualizováno 9. 9. 2014 12:53 uživatelem Eva Rusová ]
    První olympijský den naše družstvo starších žáků čekal volejbalový zápas, jež se uskutečnil v areálu ZŠ Voletiny. Naše volejbalisty z řad deváťáků přišla podpořit parta jejich zbylých spolužáků z osmičky i devítky. Byli to ti, kteří v tento den právě nesoutěžili v jiných olympijských disciplínách. Za slunečného počasí se dobře hrálo a ještě lépe fandilo.

Naši byli od počátku hry vynikající a tak není divu, že si mezi trutnovskými základkami a výběrem z Polska vybojovali úžasné 2.místo!!

Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

B. Brožová

Olympiáda 2014 - volejbal