1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎j) Červen 14‎ > ‎

Soutěž prevence

přidáno: 12. 6. 2014 12:44, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 23. 6. 2014 12:28 ]

Ve čtvrtek 12. června uspořádala Pedagogicko-psychologická poradna Trutnov v součinnosti s Městskou policií Trutnov, Policií ČR, zdravotnickou záchrannou službou, SZŠ Trutnov, trutnovskými hasiči, RIAPSEM Trutnov a PMS ČR pro žáky trutnovských škol soutěž zaměřenou na oblast rizikového chování a prevence. Každou třídu druhého stupně naší školy reprezentovalo pětičlenné družstvo. Na ploše Obvodního oddělení Policie Trutnov byla rozmístěna stanoviště jednotlivých organizací a žáci u každého z nich museli plnit nejrůznější úkoly. Akce byla provázena i ukázkami z praxe – práce psovoda či vyprošťování zraněného z auta. Domnívám se, že výsledek není až tak podstatný, ale přesto nás potěšilo, že i v letošním roce jsme se umístili na medailových pozicích. Družstvo Paštiky složené ze žáků 6. třídy obsadilo třetí místo a naše nejstarší družstvo – Banáni - skončili na místě druhém.

Všem našim žákům děkuji za účast a reprezentaci školy.

I. Šílová