1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎j) Červen 14‎ > ‎

Sportovně-poznávací kurz 6.A

Předposlední školní týden jsme s žáky 6.A strávili na u rybníku Brodský v Červeném Kostelci, kde jsme absolvovali sportovně –poznávací kurz. Náš program byl pestrý a počasí přálo vodním radovánkám i výletům. Společně jsme vyrazili na pevnost Dobrošov a zámek v Náchodě, navštívili jsme domek Boženy Němcové v Červeném Kostelci a objevovali okolí tohoto města. Celý pobyt nás provázela třídní soutěž, při které žáci za různé úkoly a hry získávali body v podobě korálků, které hrdě nosili při sobě. Žáci si tak ověřili své sportovní dovednosti, postřeh, paměť, zkusili si držet bobříka mlčení, vítězili nad strachem při stezce odvahy a vše završili čtvrtečním karnevalem s diskotékou. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne ve čtvrtek, ale hlavní cenou pro všechny jsou zážitky, které jsme si z kurzu odvezli a budeme na ně dlouho vzpomínat.

Eva Peterová