1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2013/14‎ > ‎j) Červen 14‎ > ‎

Výstava vláčků

přidáno: 23. 6. 2014 5:27, autor: Martin Rusz   [ Aktualizováno 31. 8. 2014 5:10 uživatelem Eva Rusová ]

Poprvé v Domě tisku vystavovali železniční modeláři. Ode pátku až do neděle ukazovali modely a kolejiště v osmi velikostech. Mnohé byly v našem městě k vidění úplně poprvé a byly mezi nimi i rarity. Součástí byly také soutěže pro děti, modelářský workshop, prodej modelů, železničářského příslušenství a doplňků, a rovněž projekce modelářských filmů. My jsme si vše prohlédli již v pátek a moc se nám to líbilo.
                                                                                                                                                                      žáci 7. a 8. třídy