1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎a) Září 14‎ > ‎

Farma Muchomůrka

přidáno: 1. 10. 2014 0:19, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 25. 10. 2014 10:26 ]

Ve středu se žáci 3.a 4.třídy vypravili na exkurzi. Navštívili farmu Muchomůrka ve Svobodě nad Úpou.V krásném prostředí si užili všeho, co farma nabízí. Od pozorování živých zvířat, přes sportovní vyžití, jízdu na houpačkách ve tvaru koňských sedel, chůzi na chůdách, až po řádění ve stozích slámy. Po 2 hodinách nepřetržitého pohybu si někteří pochutnali na lahodných nápojích, které si zakoupili ve stánku pana majitele. Počasí přálo a panoramata byla velkolepá!! Všem doporučujeme se tam vydat  a vše si vyzkoušet na vlastní kůži, stojí to za to:-)

žáci 3.a 4.třídy