1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎b) Říjen 14‎ > ‎

PROFUTURO-výstava SŠ

přidáno: 15. 10. 2014 0:45, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 6. 11. 2014 9:53 ]

V úterý 14. října navštívili žáci 9. ročníku společně s výchovnou poradkyní specializovanou výstavu středních škol PRO FUTURO, která se tentokrát konala v trutnovském společenském centru UFFO. Jedná se o tradiční prezentaci středních škol, které se tímto způsobem snaží oslovit vycházející žáky škol základních, kteří si lámou hlavu nad tím, kam nasměrovat své další studium. Jasně patrná byla velká snaha středních škol co nejvíce žáky na omezeném prostoru a v krátkém čase zaujmout.  Návštěvníci výstavy tak například mohli ochutnat sushi, shlédnout ukázku bojového umění, nechat se nalíčit, obarvit pramen vlasů, nechat si udělat dočasné tetování, zajezdit si na trenažeru, vyzkoušet si různé chemické pokusy a mnoho dalších aktivit.  Doufáme, že alespoň některým našim deváťákům                                                          výstava ve výběru možného budoucího povolání pomohla.

I. Šílová