1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎b) Říjen 14‎ > ‎

Spaní ve škole 7.A

přidáno: 31. 10. 2014 12:08, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 2. 12. 2014 12:28 ]

V neděli do školy? A proč ne! V tento nezvyklý den se sešla třída 7.A, aby přenocovala ve škole. Žáci si dali záležet, aby přišli v co nejzdařilejších maskách a opravdu bylo na co koukat. Nejprve svou energii všichni využili v tělocvičně při míčových hrách. Poté jsme si udělali báječný raut z donesených dobrot a následovala naše oblíbená dobrodružná hra na „Sardinky a žraloky“. Na závěr se žáci dostatečně vyřádili při diskotéce. Málokomu se té noci chtělo spát, a tak se ještě dlouho ozývalo ze spacáků špitání. Naštěstí žáky druhý den čekalo volno v podobě podzimních prázdnin. A tak se žáci mohli ráno po společné snídani rozběhnout domů a užít si krásného podzimního týdne, který jim touto zdařilou akcí začal.