1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎b) Říjen 14‎ > ‎

4.A v knihovně

přidáno: 13. 10. 2014 3:02, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 6. 11. 2014 9:54 ]
Ve čtvrtek se žáci 4 třídy vypravili na exkurzi Městské knihovny v Trutnově v rámci nového školního projektu nazvaného "Známe Trutnov, Trutnov zná nás". V loňském roce proběhla beseda na dětském oddělení a po návštěvě se některé děti staly pravidelnými návštěvníky knihovny. Tentokrát žáci nahlédli do všech oddělení knihovny, seznámili se s jejich chodem a sesbírali mnohé zajímavé informace, které odprezentují v rámci projektu koncem listopadu. Jako poděkování byli předáni medvídci, které děti vyrobily, a brožurka o naší škole. Vše je zdokumentováno a určitě vám budeme mít co říct!

žáci 4.třídy a p.uč.J.Nosková