1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎d) Prosinec 14‎ > ‎

Den otevřených dveří

přidáno: 2. 1. 2015 11:54, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 15. 2. 2015 13:15 ]
Letošní den otevřených dveří se uskutečnil ve čtvrtek 11.12.2014. Tentokrát jsme pozvali návštěvníky "za světýlky k betlémům". Mohli tedy podle svíček dojít do všech zákoutí školy, prohlédnout si tak vyzdobené prostory a k tomu víc než padesátku betlémů.
Největší z betlémů vyřezaný panem ředitelem a malovaný Naďou Šťastnou a Anetou Švarcovou ozářil školní zahradu. Keramický betlém se spoustou krásných domečků vyrobili žáci v kroužcích pod vedením Ludmily Rosiové. Nejvíc betlémů nám zapůjčil pan Vlček ze Rtyně v Podkrkonoší. Podívejte se na fotografie.
Při zahájení sehráli třeťáci pod vedením Šárky Gregorové divadlo o narození Ježíše a v závěru učitelé zazpívali návštěvníkům koledu. Krátký film ze zahájení najdete zde.
Celá škola zářila světýlky, voněla svařákem, hrála koledami a zaplnila se lidmi, kteří chtěli být spolu...
A tak to má o adventu být.