1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎g) Březen 15‎ > ‎

Dopravní výchova

přidáno: 8. 3. 2015 10:38, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 5. 4. 2015 12:56 ]

Ve čtvrtek se žáci třetího, čtvrtého a pátého ročníku zdokonalovali ve znalostech dopravní výchovy. Třetí ročník se začal seznamovat s dopravní výchovou touto formou poprvé. Čtvrťáci a páťáci prohlubovali své znalosti, protože je na konci školního roku bude čekat skládání zkoušky tzv. Průkazu cyklisty. V  minulých školních letech byli žáci naší školy velmi úspěšní. Výuku dopravní výchovy zaštiťuje Dům dětí a mládeže Jednička ve Dvoře Králové nad Labem. Třeťáci si vyzkouší složit zkoušku na tzv. Průkaz chodce. Dopravní výchova je pro děti velmi důležitá, obzvláště v tak silném provozu na silnicích. S Domem dětí ve Dvoře Králové už spolupracujeme několik let. Tímto jim patří také poděkování. Na konci roku uvidíte, kolika dětem se podařilo složit zkoušky úspěšně.
Šárka Gregorová, Jana Nosková a Ivo Krejčíř