1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎j) Červen 15‎ > ‎

Dopravní hřiště

přidáno: 8. 6. 2015 4:24, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 4. 7. 2015 12:13 ]

Ve čtvrtek 4. června absolvovali žáci 4. a 5. ročníku naší školy dvě hodiny dopravní výchovy, kterou pro ně připravil Dům dětí a mládeže Jednička ve Dvoře Králové n. Labem.

První část byla teoretická. Žáci s vyučujícím probírali dopravní předpisy, základní dopravní značky a možné situace na křižovatkách. V závěru této části si napsali bodovaný test.

Ve druhé části pak měli žáci možnost převést své zkušenosti a nové poznatky do praxe na jízdních kolech přímo na dopravním hřišti. I tato část byla hodnocená pomocí bodovacího systému.

Celkové výsledky našich žáků však nepřinesly příliš radosti. Z obou tříd si odneslo „průkaz cyklisty“ po celkovém vyhodnocení pouhých šest žáků.

Inu, stále se je čemu učit, příště to  - doufejme – bude s lepším výsledkem.