1) Škola‎ > ‎Starší akce‎ > ‎Akce 2014/15‎ > ‎j) Červen 15‎ > ‎

Sněžka

přidáno: 14. 6. 2015 9:39, autor: Eva Rusová   [ aktualizováno 4. 7. 2015 12:22 ]

V pátek 5.6. letní počasí vylákalo 4.třídu na výlet.Cílem bylo zdolání nejvyššího bodu Krkonoš - Sněžky.Na Pomezní boudy se děti sice svezly, ale poté už šlapaly po svých až na samý vrchol. Panoramata byla kouzelná a dechberoucí. Krajina zalitá sluncem nás všechny uchvátila. Po kratším pobytu na hoře jsme sestoupili na Růžohorky. Svým unaveným nohám jsme dopřáli kratičkého odpočinku při jízdě novou kabinkovou lanovkou do Pece p/S.
 Poslední zbylé peníze jsme utratili v obchodě za osvěžující nápoje a nanuky a spokojeně unavení jsme se usadili do autobusu, který nás odvezl zpět do Poříčí.
 Věříme, že se dětem výlet líbil, že poznaly další krásné místo naší země a že se tam ještě někdy znovu vrátí:-)
                                                                                                           J.Nosková, J.Romanová, M.Schoberová